Про підприємство

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ ПІДПРИЄМСТВА.

Місія – цілодобове надання доступних послуг з водопостачання та водовідведення, що забезпечить достойну якість життя споживачам, надійний розвиток міста, формування культури водоспоживання та збереження басейну річки Дніпро.

Бачення - колектив КП ВУВКГ бачить  своє  підприємство в числі кращих споріднених підприємств України як по якості наданих послуг, так і по відношенню до природи.

Цінності - бережливе та економне використання природних ресурсів, включаючи водні та енергетичні;

Прозорість діяльності підприємства, доступ до правдивої інформації про його роботу, активна взаємодія з засобами масової інформації, навчальними закладами, громадськими та екологічними організаціями.

Історія підприємства.

        Об’єкти Водоканалу міста Комсомольська побудовані за проектно-кошторисною документацією, розробленою державними інститутами: Державний проектний інститут «УКРВОДОКАНАЛПРОЕКТ», Харьківський «ВОДОКАНАЛПРОЕКТ», «Укркомун НДІ ПРОЕКТ», Полтавська філія «ГІПРОГРАД» та  ін.

Забезпечення міста водою майже співпадає з початком його забудови, тобто : з 1961 по 1967 рік на територіі соснового лісу біля селища Золотнище, що між вулицями Радянська та Строни, діяв перший свердловинний водозабір. З 1967 року, в зв’язку  з інтенсивним будівництвом Дніпровського гірничо-збагачувального комбінату, житлового фонду  та об’єктів соцкультпобуту розпочато будівництво свердловинного водозабору у поймі річки Дніпро. Було пробурено 57 свердловин в  районі протоки Річище  з сумарним дебітом 32 тис. м. куб. води на добу. В зв’язку з високим вмістом в підземних водах заліза та кальмотацією свердловин, приходилось щорічно перебурювати до 8-10 свердловин, крім того, по мірі розширення та поглиблення кар’єру ДГЗК, рівень водоносного  горизонту постійно зменшувався.

         В результаті, підприємство ВУВКГ м.Комсомольська було змушене в 1968 році побудувати власними силами тимчасовий водозабір на протоці Річище /затока річки Дніпро/. В подальшому на цей водозабір  в 1990-1995 роках Державним проектним інститутом «Укрводоканалпроект» був розроблений проект господарчо-питного водопостачання Комсомольська з поверхневого джерела, який експлуатується до теперішнього часу.

Принципи побудови системи управління.

          Звітність - передбачається звітність власнику (міській раді) в відділ економічного аналізу, в податкову інспекцію, в орган статистики, в управління ЖКГ м.Полтави та Національну комісію, що здійснює державне регулювання тарифів у сфері енергетики та комунальних послуг, у відповідності з діючим законодавством.

          Відповідальність - підприємство визнає права всіх зацікавлених осіб,що передбачені діючим законодавством,та прагне до співпраці з ними для досягнення мети підприємства, забезпечення фінансової та соціальної стабільності.

         Прозорість – підприємство забезпечує своєчасне розкриття  достовірної інформаціі про всі суттєві факти,стосовно його діяльності,в тому числі його фінансового стану,соціальних та екологічних показників,результатів діяльності , а також вільний доступ до такої інформаціі всім зацікавленим, у відповідності діючого законодавства.

         Ефективність - підприємство досягне своєї мети тільки при умові, що кожен працівник - від директора до рядового робітника буде працювати ефективно.

Основні етичні принципи підприємства:

- Працівники водоканалу в своїй діяльності керуються стратегією підприємства та прагненням  до виконання важливих стратегічних задач. Реалізуючи заходи, працівники водоканалу розуміють, яку цінність вони приносять споживачам, підприємству, суспільству взагалі.

- Водоканал діє  в умовах державного регулювання  тарифів та нестабільності цін на продукцію поставщиків,що значно впливає на дії по реалізації стратегії підприємства.

Водопостачання та каналізація.

       Водоочисні споруди включають в себе: берегову насосну станцію першого підйому, реагентне господарство, хлораторну, два вихрових змішувачі, камери пластівцеутворювання, відстійники, фільтрувальну станцію, резервуари чистої  води, насосну станцію другого  та третього підйомів  і далі –мережу транспортування та розподілу води.

       В 1995 році планувалось забезпечити подачу в місто води в об’ємі 50 тис. м. куб., однак, сучасний економічний стан вніс свої корективи, і фактичний підйом на сьогодні становить 13-16 тис. куб. м. на добу.

   Фактична добова структура подачі води:

   Промисловість - 8,77 тис. кубічних метрів;

Об’єкти соцкультпобуту та бюджетні організації - 0,29 тис. кубічних метрів.

Населення - 4,38 тис. кубічних метрів.

Протяжність водопровідних мереж 107,3 км, з них 15 км в аварійному стані.

Цілодобове  забезпечення міста питною водою здійснюється  за допомогою 13 ПНС (підвищувальних насосних станцій).

КП ВУВКГ забезпечує питною водою більш  як 52 тисячі  споживачів , що мешкають в 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 9-, 10- та 14 - поверхових будинках (всього 235 житлових будинків), Полтавський гірничо - збагачувальний комбінат та ряд інших промислових підприємств, об'єкти соцкультпобуту та бюджетні організаціі.

       Система каналізації та очищення стічних вод м. Комсомольська представляє собою комплекс взаємнозв’ язаних інженерних споруд, що забезпечують приймання стоків від споживачів, їх транспортування та очищення на каналізаційних очисних спорудах.

       Каналізаційні мережі: протяжність каналізаційної мережі міста складає 81,27 км., з них напірні колектори -10,52 км. Загальна протяжність аварійних мереж 16 км.

Побутові стічні води з території міста поступають через систему 13-ти каналізаційних насосних станцій (КНС), розташованих на території міста, в головну каналізаційну насосну станцію КНС №1, яка перекачує стоки в каналізційно очисні споруди (КОС). Каналізаційні очисні споруди в м.Комсомольську – це комплекс споруд повного біологічного очищення стічних вод (решітки, горизонтальні піскоуловлювачі, первинні відстійники, аероакселатори, вторинні відстійники, мулоущільнювачі, біологічні фільтри доочищення, піскові майданчики) після проходження якого проводиться їх скид в хвостосховище ПГЗК. Головними колекторами для сплавляння стоків до каналізаційних очисних споруд є два сталевих трубопроводи діаметром від 500 до 1000 мм, прокладених від головної КНС №1.

Автотранспортний цех.

                Для забезпечення транспортними послугами технологічних та виробничих процесів (доставка аварійних бригад та засобів малої механізації до місць виконання аварійних робіт, перевезення вантажів, механізовані вантажо - розвантажувальні роботи, надання спеціальної техніки для виконання робіт на аварійних мережах водозабезпечення та водовідведення) існує автотранспортний цех. Він налічує 47 одиниць транспортних засобів, які, завдячуючи міській владі, постійно оновлюються. Так, в 2015 році з екологічного фонду міста було придбано дві одиниці землерийної техніки англійської компанії JCB, що дало змогу в рази зменшити час усунення аварійних ситуацій та в свою чергу дискомфорт споживачів, пов'язанний з відсутністю водопостачання.

Своєчасне оновлення рухомого складу АТЦ КП ВУВКГ дозволяє:  

   -використовувати в роботі багатофункціональні транспортні засоби для скорочення кількості транспортних одиниць;

   -підвищити технічну надійність транспорту;

   -забезпечити своєчасне виконання виробничих програм водопостачання та водовідведення.

Взаємодія зі споживачами.

Одним із найбільш вагових аспектів в діяльності Водоканалу являється забезпечення взаємодії зі споживачами:

           -під час прийому по телефону показників квартирних лічильників спеціалістами надається інформація про нові тарифи, термін повірки лічильників і т.п.

          -при видачі довідок для субсидій також населення інформується про способи погашення заборгованості;

          -загальна інформація висвітлюється в ЗМІ;

          -практично не менш ніж раз в квартал надається інформація журналістам студії «ГОК ТВ»;

          -приміщення відділу збуту оснащені необхідною інформацією, яка постійно оновлюється, та прикладами документів.

       Особлива увага приділяється оперативності реагування на звернення споживачів з приводу можливих відхилень в роботі мереж водопостачання та каналізаціі.

                Хочеться подякувати  мешканцям  міста, які своєчасно  сплачують за використані послуги Водоканалу. Кошти, які  надходять від споживачів , в першу чергу направляються на  сплату електроенергії, реагентів, паливно - мастильних  матеріалів, заробітну плату. Але це все поточні витрати. Для нормального та сучасного утримання підприємства та покращення якості послуг з водозабезпечення та водовідведення, вже давно настав час виконання капітальних  ремонтів, реконструкцій, заміни обладнання, впровадження новітніх технологій. На жаль, в зв'язку з боргом від населення в розмірі біля 4,5 млн. гривень, вказані заходи виконувати в бажаному обсязі неможливо.

                До недисциплінованих споживачів застосовуються судові санкції: станом на 1 листопада 2015 року судом видано 64 судових накази про стягнення заборгованості, близько 30 – знаходяться в судовому розгляді. Виконавчою службою розпочато 64 виконавчих провадження з примусового виконання рішення суду про стягнення заборгованості за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

  Робота з підростаючим поколінням.

                Для популяризаціі культури водоспоживання та екологічного мислення, Водоканал, зокрема, активно взаємодіє з засобами масової інформації та використовує всі доступні інструменти просвітницької роботи серед дітей, виходячи з наших можливостей: екскурсії на водозабір та водоочисні споруди, сумісні заходи до Дня водних ресурсів, тематичні конкурси малюнків та ін.. В процесі цієї діяльності стало зрозумілим, що для вирішення екологічних проблем в Україні (де екологічна політика не є ефективною, так як відсутні чіткі цілі та фінансування), недостатньо змінити технології та встановити нове обладнання. Необхідно змінити психологію людей, виховати бережливе відношення до природних ресурсів. І розпочинати це треба безпосередньо з дітей, так як діти не обтяжені стереотипами, вони допитливі і відкриті новим знанням. Їх емоції і почуття щодо проблем збереження навколишнього середовища поступово трансформуються в іншу модель поведінки. Зразу, вмить, «із нічого» звичка бережливо відноситись до природних ресурсів не з’явиться. А коли дитина, побувавши на екскурсії в Водоканалі розповість батькам, як вода потрапляє в квартири та скільки людської праці за цим стоїть, та приведе приклад, що зуби можна почистити з однією чашкою води, а не струменем з крану - це діє краще будь - яких лозунгів і пояснень.