ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

 

Шановні мешканці!

 

Відповідно до вимог Закону України від 22.07.2017 року за  №  2119-VIII ,              «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» /надалі –Закон/ підприємство  проводить роботи з обладнання всіх  багатоповерхових житлових будинків комерційними (будинковими) вузлами обліку холодної води.

Згідно ст. 6 Закону підприємство (КП ВУВКГ), як Виконавець послуг, зобов’язано проводити роботи з  обслуговування та заміни комерційних (будинкових) вузлів обліку.

До обслуговування вузлів обліку входить - огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміна допоміжних засобів вузла обліку, а за згодою власника (співвласників) будівлі також охорона або страхування вузла обліку;

Витрати Виконавця послуг на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються Споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, шляхом сплати  ВНЕСКІВ на обслуговування та заміну вузлу комерційного обліку Виконавцю послуг.

 

Адміністрація підприємства.