ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

                Від 17 березня 2020 року Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради» перейшло на обмежений режим роботи та дистанційне обслуговування Споживачів (абонентів).

             Наголошуємо на доступності усієї абонентської інформації яку можливо отримати за телефонами наведеними нижче та можливості оплати за послуги на офіційному сайті КП ВУВКГ в Особистому Кабінеті через Єдину міську автоматизовану систему комунальних розрахунків.                           ( hp.infocentr.pl.ua)

Наразі КП ВУВКГ вживає усіх необхідних заходів для максимального обмеження контактів зі Споживачами. Тому роботу щодо повірки лічильників Споживачів категорії «населення» буде призупинено на період карантину. На цей період нарахування за спожиті послуги будемо проводити з розрахунку середньодобового споживання послуг за попередні 12 місяців. Після закінчення карантину, роботи з повірки лічильників води для Споживачів категорії «населення» буде негайно відновлено.

Додаткова інформація:

Ел.адреса: zbut@voda.pl.ua

Для фізичних осіб :+38(067)503-05-44; +38(067) 503-27-51

Для юридичних осіб : +38(067)538-43-85

 Адміністрація підприємства сподівається на порозуміння за тимчасові незручності.