ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

          Контроль якості питної води є одним з найголовніших напрямків роботи  КП ВУВКГ.  В умовах карантину, працівники  лабораторії, як завжди, щодня ретельно  аналізують  щонайменше 75 проб, досліджуючи 220 показників, щоб постачати споживачам міста  гарантовано безпечну питну воду, незважаючи ні на що.

          Сьогодні, в умовах загрози коронавірусної інфекції, це особливо важливо!

          Знезараження питної води проводиться  з впровадженням  новітньої  технології із застосуванням діоксиду хлору, а також гіпохлориту натрію, що дозволяє отримувати питну воду належної якості та безпечності.  Дослідження кожної проби води проводяться як за хімічними, так і за мікробіологічними (бактеріологічними, вірусологічними та гідробіологічними) показниками. Результати досліджень підтверджують, що вода, яку споживають містяни, повністю безпечна та відповідає державним вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

           Лабораторія працює без вихідних, цілодобово. Оперативну інформацію щодо якості води  завжди можна переглянути на сайті Водоканалу, яка оновлюється щотижня.

                              Мийте руки, споживайте більше води та будьте здорові!

img3004201