Інформація щодо повірки лічильників

З метою поліпшення обслуговування абонентів, зручності передачі показань засобів обліку питної води населенням, розвантаження телефонів відділу збуту Водоканалу та покращення якості наданих послуг, в липні 2016 року підприємством започатковано розсилання інформаційних повідомлень кожному споживачу питної води про можливість передавати показання лічильників через Internet на сайті КП ВУВКГ в розділі «Приватний кабінет».

Відтепер, для створення власного аккаунту в комп’ютерній програмі «Мій квартал», передачі показань лічильників та перегляду історії платежів відсутня необхідність відриватися від роботи чи власних важливих справ і приходити до відділу збуту Водоканалу.

Для повноцінного використання особистого кабінету Вам необхідно додати до Вашого профілю код ІВС. Письмове повідомлення з відповідним ІВС-кодом для доступу в комп’ютерну мережу прийде до Вашої поштової скриньки.

Тепер у будь-яку зручну для Вас хвилину з власного смартфона, планшета, ноутбука чи комп’ютера Ви зможете безперешкодно передавати показання лічильників води, переглядати платежі, заборгованість та іншу корисну інформацію.

В подальшому також планується впровадити зручний сервіс он-лайн оплати послуг за водопостачання та водовідведення.

 

У разі необхідності, додаткову інформацію можна отримати за телефонами:   +380 98 441 47 62, +380 67 538 42 26;

 

Для проведення повірки лічильників у цей період, Споживачам звертатись до Центру технічного обслуговування (ЦТО) ,який знаходиться за адресою вул. Добровольського, 8, телефон:  4-97-08

 Адміністрація.