ВОДОКАНАЛ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 24-річчя!

           На виконання рішення виконкому № 48від 29.02.1996 року, Рішенням Комсомольської міської ради народних депутатів Полтавської області № 55 від 28 березня 1996 р. було проведено реорганізацію виробничого об`єднання  підприємств житлово-комунального господарства шляхом поділу підприємств на шість підприємств  з присвоєнням їм окремого статусу юридичної особи.

           І саме 1 липня 1996 року  виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства розпочало свою діяльність з надання послуг з водопостачання та водовідведення в новому форматі, як окреме підприємство. Поступово модернізується виробнича сфера підприємства, вирішуються нагальні соціально-економічні питання, вдосконалюються технологічні процеси, впроваджуються нові прогресивні технології з очищення води, набуває розвитку робота зі споживачами, покращуються умови праці робітників.

           Від імені колективу хочеться виразити слова вдячності тим, хто стояв у витоків створення підприємства, а зараз знаходиться на заслуженому відпочинку:   Яценко О.І.,  Суворову В.В. , Коломійцю М.М.,  Мусіку Д.М.,  Дідик В.І.,  Маляренко Л.Б., Баімовій Л.Б., Кузьмінській Г.Б., Кіншовій Т.М., Молодцовій Т.В. та багатьом іншим працівникам, які створювали, організовували та розвивали підприємство.

     Усі ми - великий колектив, завдяки якому мешканці міста отримують якісні послуги з водопостачання та водовідведення, а підприємство працює, вдосконалюється і розвивається. І сьогодні, в день створення КП ВУВКГ, адміністрація підприємства вітає працівників та ветеранів і  бажає щастя, вдачі та професійних успіхів! Ми працюємо на благо споживачів та міста в цілому!

img0107201