КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В МІСТІ.

Забезпечення жителів міста Горішні Плавні якісною питною водою є пріоритетним напрямком роботи Водоканалу. Цілодобовий контроль якості питної води - основне завдання для працівників лабораторії.

У відповідності до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», вода досліджується за органолептичними, фізико-хімічними, мікробіологічними та вірусологічними показниками.

Крім внутрішнього виробничого контролю, якість питної води контролюється Державною Установою «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» та її відокремленим підрозділом лабораторних досліджень у місті Горішні Плавні.

            Зовнішній контроль, що був проведений у липні 2020 року підтвердив безпечність води у вірусологічному та мікробіологічному відношенні.

Результати досліджень ДУ «Полтавського ОЛЦ» свідчать про те, що вода, яку споживають містяни, відповідає державним вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Відповідно до чинного законодавства, підприємства-постачальники питної води в Україні зобов’язані інформувати абонентів про якість питної води, що подається в мережу.

Ознайомитись з показниками якості питної води можна на сайті КП ВУВКГ у розділі «Якість води».