До уваги!

Останнім  часом  в соціальних мережах розповсюджується неправдива інформація щодо проведення КП "Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства” Горішньоплавнівської міської ради” Кременчуцького району Полтавської області" організації процедури закупівлі товарів та послуг на Рrozorro.

З цього приводу, вважаємо за необхідне повідомити наступне.

Всі закупівлі КП "Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства” Горішньоплавнівської міської ради” Кременчуцького району Полтавської області" провадяться відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”, в тому числі і закупівля основних неорганічних хімічних речовин UA-2021-03-31-001857-c.

Замовником було оголошено тендери за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю товару згідно ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини: Гіпохлорит натрію марки А, соляна кислота 9%, хлорит натрію 7,5%, які автоматично двічі відмінено електронною системою закупівель через відсутність достатньої кількості Учасників (подання для участі в відкритих торгах  з публікацією англійською мовою менше двох тендерних пропозицій).

Таким чином, на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, Замовник мав повне право провести дану переговорну процедуру закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro:  UA-2021-03-31-001857-c.

В публікації в одній із соціальних мереж, зазначено що КП "Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства” Горішньоплавнівської міської ради” Кременчуцького району Полтавської області" виставляє вкрай невигідні умови, спеціально, щоб ні в кого з конкурентів не було бажання подаватися на тендер.

 

Дана інформація повністю не відповідає дійсності.

Звертаємо увагу, на те що Держаудитслужбою був проведений моніторинг закупівлі ще у червні 2021 року, за результатом якого порушення не виявлені.

З самою процедурою закупівлі UA-2021-03-31-001857-c та з результатами проведеного  Держаудитслужбою моніторінгу можна ознайомитись на сайті  Рrozorro  в мережі інтернет за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-31-001857-c.

Адміністрація КП ВУВКГ