До уваги мешканців міста!

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

КП ВУВКГ дякує своїм споживачам - сумлінним платникам, які незалежно від існуючих на сьогоднішній день епідеміологічних, соціальних та інших проблем, знаходять можливість своєчасно розраховуватись за послуги водопостачання та водовідведення. Лише завдяки таким споживачам підприємство має можливість здійснювати свою господарську діяльність з безперебійного забезпечення міста послугами з водопостачання та водовідведення.

Однак, є і ті споживачі, які не вважають своїм обов’язком розраховуватись за спожиті ними послуги. КП ВУВКГ приділяє особливу увагу роботі з боржниками та вживає всі передбачені чинним законодавством заходи примусового стягнення заборгованості і один з них, - це звернення до суду.

У разі пасивного реагування боржників на ситуацію своєчасної оплати послуг централізованого водопостачання та водовідведення та накопиченням значної суми боргу на особовому рахунку підприємство звертається до місцевих судів з заявами про видачу судових наказів, при пред'явленні яких у виконавчі служби з боржника стягується не тільки сума основного боргу, але і сума судового збору, яка на сьогоднішній день відповідно до Закону України «Про судовий збір» становить 0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також інфляційні втрати за період прострочення та  3% річних від суми боргу (ст.625 Цивільного кодексу України), внаслідок чого боржник несе значні витрати.

Наприклад, один з багатьох таких судових наказів про стягнення заборгованості, який набрав законної сили та вже був поданий до виконавчої служби  для примусового стягнення, - наведений нижче.

На жаль, наше підприємство вимушене вживати такі непопулярні заходи, в зв'язку з чим просимо споживачів своєчасно проводити оплату за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Від цього цілком і повністю залежить безперебійне водопостачання у нашому місті!

Адміністрація КП ВУВКГ