Шановні споживачі!

img3108211

Повідомляємо, що в зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», КП ВУВКГ поновлює відключення боржників від мереж водопостачання та водовідведення.

 Інформуємо, що відповідно до чинного законодавства, витрати понесені КП ВУВКГ, пов’язані з відновленням надання послуг споживачеві після їх припинення, підлягають відшкодуванню за рахунок споживача відповідно до окремо складеного кошторису.

Закликаємо споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, терміново її сплатити або звернутись до відділу збуту для укладення договору реструктуризації заборгованості!

За необхідною інформацією із питань заборгованості звертатись  до відділу збуту щодня, крім суботи, неділі та святкових днів, з 800-1700 за адресою: м. Горішні Плавні, ул. Добровольського, буд. 97 (перший під’їзд), або за телефоном: (067) 503-05-44.