ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, МЕШКАНЦІ МІСТА!

Інформація станом на 19 грудня 2022 року:

ВСІ ОБ’ЄКТИ ВОДОКАНАЛУ ПРАЦЮЮТЬ 24/7 В ШТАТНОМУ РЕЖІМІ

КП ВУВКГ надає послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення мешканцям міста Горішні Плавні, не зважаючи на всі проблеми пов’язані з тимчасовою відсутністю електроживлення.

Фахівці підприємства в максимально стислі терміни відновлюють роботу всіх об’єктів. Усі виробничі об`єкти працюють, а працівники, що задіяні у процесах водопостачання та водовідведення, знаходяться на свої робочих місцях та виконують свої обов’язки.

Наші фахівці контролюють якість питної води цілодобово. Контроль всіх показників здійснюється постійно від водойми до крану споживача.

На сьогоднішній день відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками не виявлено.

Якість води відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Ми вдячні кожному з вас, що навіть в період воєнного стану ви знаходите можливість сплачувати за спожиті послуги. Дуже просимо тих, хто має змогу і надалі сплачувати за послуги.

Закликаємо зберігати спокій та не довіряти неперевіреній інформації. Уся актуальна інформація щодо водопостачання м. Горішні Плавні  буде висвітлюватись на нашому офіційному сайті (voda.pl.ua)  та нашій сторінці у Facebook.

Ми працюємо для ВАС! СЛАВА УКРАЇНІ!