ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Підтвердження компетентності лабораторії КП ВУВКГ

В листопаді 2022 року провайдером ТОВ «МЕТРОЛОДЖІ СЕРВІС» проводився РАУНД 7 за Програмою перевірки кваліфікації PT.UA.8.1.2018 фізико-хімічних показників питної води.

ТОВ «МЕТРОЛОДЖІ СЕРВІС» є приватною незалежною калібрувальною лабораторією та першим незалежним приватним провайдером перевірки кваліфікації в Україні, акредитований провайдер перевірки кваліфікації (перевірки професійного рівня) ДСТУ ISO/IEC 17043:2017.

Щорічно лабораторія КП ВУВКГ перевіряє кваліфікацію свого персоналу.

16 лабораторій з різних регіонів України отримали від провайдера зразки води та звітували про результати випробувань, в тому числі і лабораторія КП ВУВКГ.

Лабораторія здійснила дослідження наданих зразків за 7 показниками (загальна жорсткість, водневий показник (pH), сульфати, марганець, амоній, алюміній, залізо загальне) та отримала позитивний результат. Результати лабораторних вимірювань увійшли при обрахуванні в нормативний діапазон Z ≤ 2.

Кваліфікаційний рівень лабораторії підтверджено Сертифікатом.

Лабораторія контролю якості води та стоків КП ВУВКГ підтвердила технічну компетентність - високий рівень достовірності та якості проведення досліджень, надійність обладнання та  кваліфікацію працівників.

Ми працюємо для ВАС! СЛАВА УКРАЇНІ!